Krav Maga Bielsko Qźnia — Sztuki walki, Krav Maga w Bielsko-biała . Adres: 1 Maja 24, 43-300 Bielsko-biała. Telefon: +48513165840. Otwarte: poniedziałek brak, wtorek brak, środa brak, czwartek brak, piątek brak, sobota brak, niedziela brak. Udogodnienia i pakiety: Dla dzieci, Tylko dla kobiet.
Szukaj zajęć, klubów...
Krav Maga Bielsko Qźnia - Krav Maga - zdjęcie 1
Krav Maga

Krav Maga Bielsko Qźnia

1 Maja 24, Bielsko-Biała 43-300

Opis

O nas

Klub Qźnia w Bielsku-Białej specjalizuje się w treningach samoobrony Krav Maga. W ofercie znajdują się zajęcia dla różnych grup odbiorców. Dostępne są dedykowane sekcje: "Krav Maga dla dzieci" oraz "Krav Maga dla kobiet". Funkcjonuje również "Sekcja ogólna". Na stronie widoczne jest logo IKMF (International Krav Maga Federation). Na podstawie dostarczonych materiałów nie można określić cen wejść jednorazowych, karnetów ani harmonogramu zajęć. Nie ma również informacji o akceptowaniu kart sportowych.

Oferta

Zajęcia i usługi

Zajęcia grupowe

Krav Maga dla dzieci

Krav Maga dla kobiet

Sekcja ogólna

Krav Maga Bielsko Qźnia1 Maja 24, Bielsko-biała
Trasa
Kontakt
513 165 840
Zadzwoń
Godziny otwarcia
Poniedziałekb/d
Wtorekb/d
Środab/d
Czwartekb/d
Piątekb/d
Sobotab/d
Niedzielab/d
Klub w sieci
  1. Krav Maga
  2. Krav Maga Bielsko-Biała
  3. Krav Maga Bielsko Qźnia